Lipcowy lodowy komplet

Witam wszystkich po dość długiej nieobecności :) Nikt za mną nie tęsknił, więc trochę opóźniałam mój powrót.
Jak tam minęły Wam wakacje? Ja niestety ich nie miałam (dużo pracy w pracy), ale zapewne jak większość zmagałam się z falą upałów, które na szczęście się już skończyły i co jeszcze bardziej mnie cieszy zbliża się zima :D
W takim razie pytanie czy przez te prawie trzy miesiące coś w ogóle robiłam? Oczywiście, że tak :D między upałami a leniuchowaniem zrobiłam wszystko i nic :] Pozaczynałam mnóstwo rzeczy, które w większości nie zostały jeszcze skończone, ale pracuje nad tym, dlatego będę miała, o czym pisać ;)
W czerwcu mój blog obchodził pierwsze urodziny z tej okazji nie zrobiłam nic, ale postaram się przed świętami zorganizować jakiś drobny konkurs. Hmm… o czym jeszcze mogą napisać może tylko jeszcze o tym, że postaram się, aby było tu trochę ciekawiej ;)
No to zaczynamy, w lipcu miałam tylko jedno marzenie ZIMA!!!! Dlatego z tej okazji (no i może trochę też z tej, że siostra miała imieniny) powstał LODOWY KOMPLET :) Dzięki pomocy ~Silver Aguti zrobiłam kolejny pierścionek, ale jeszcze nie jest to, co by mnie zadowalało… Naszyjnik i bransoletkę starałam się zrobić jak najcieńszą. Efekt taki jak na widać, co o tym sądzicie? ;)

2 przemyślenia na temat “Lipcowy lodowy komplet”

  1. ~anka pisze:

    Jako szczęśliwa posiadaczka tego kompletu, chciałam nadmienić, że prezentuje się on świetnie, szczególnie do ciemnych kreacji. To jest to! Dzięki Siostra :-)

    1. Bizu Wizu pisze:

      Cieszę się taki był zamiar :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Google
  • Facebook