Święta, święta… i po świętach :]

W Poniedziałek Wielkanocny odbyły się chrzciny mojej siostrzenicy. Na ten dzień sprawiłam małej taki o to komplet. Zajęło mi to trochę czasu, ale nie żałuję ani jego ani pracy, jaka w to włożyłam :)
Użyłam schematów znalezionych w internecie niektóre lekko zmodyfikowałam, nie wyszło perfekcyjnie, ale wydaję mi się, że źle nie wyglądało. Początkowo chciałam dodać więcej kwiatków jednak cieszę się, że tego nie zrobiłam.

Zdjęcia trochej słabej, jakości, robione szybko, ponieważ miałam „małego pomocnika” ;]

6 przemyśleń na temat “Święta, święta… i po świętach :]”

 1. ~Caterina pisze:

  Madzia, komplet jest śliczny :). Mała wyglądała w nim pewnie jak mała wróżka. Ja to się na ten kapelusik napatrzeć nie mogę. Mistrzostwo świata normalnie. A pomocnik piękny. Uwielbiam czarne koty :)

  1. Bizu Wizu pisze:

   Dziękuję Ty to zawsze wiesz jak poprawić humor :) Chciałam umieścić zdjęcie na „modelu”, ale niestety nie udało mi się zrobić :] Przed Kościołem było szybko szybko a po wiadomo…po ptakach ;]

 2. ~Kasiawa pisze:

  Cały komplecik jest śliczny, a buciczki są po prostu cudne. Naprawdę piękne. Ja mam dwóch takich pomocników :-) i czasem jak fotografuję jedzonko to muszę ich zamykać. Ostatnio jeden wywalił mi cały koszyk ze święconką, bo upatrzył sobie szynkę, która trochę wystawała z koszyczka :-)

  1. Bizu Wizu pisze:

   Dziękuję :) Hehe no wiesz jak to się mówi każda pomoc mile widziana :D A twoim się nie dziwię jakbym widziała takie piękne rzeczy jak na twoich zdjęciach to sama bym „pomagała” :)

 3. k.zyburtowicz pisze:

  Komplecik cudny :) aż miło popatrzeć :) pomocnik też super :) hi,hi,hi :)Pozdrawiam :)

  1. Bizu Wizu pisze:

   Dziękuję, bardzo mi zależało żeby wyszedł :) A co do pomocnika to czasem za bardzo „pomaga”, ale chyba już sobie nie wyobrażam dnia bez jego „pomocy” :) Również pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • Google
 • Facebook