Szydełkowa Mikołajowa Rodzinka

Wszędzie już świątecznie to, czemu i u mnie nie ma być :P O dziwo znalazłam trochę wolnego czasu (pomimo tego, że nie mam czasu) na zrobienie czegoś świątecznego. Może nie jest to powalający wyczyn, ale lepsze to niż nic :)

2 przemyślenia na temat “Szydełkowa Mikołajowa Rodzinka”

  1. ~Caterina pisze:

    Takie mikołajki z powodzeniem można powiesić na choince, ale mogą też być uroczą dekoracją świątecznego stołu. Zdradź tajemnicę jak Ci się udało wyczarować trochę wolnego czasu w tej przedświątecznej krzątaninie ;)

    1. Bizu Wizu pisze:

      Hehe taki miałam zamiar powieszenia na choince mikołajków żebym nie musiała wieszać za dużo bombek (mój kotek wie najlepiej, dlaczego), ale 4 to chyba trochę mało ;] a czas to hmm… ostatnio śpię po 5h, bo szkoda mi go marnować na sen, poza tym usłyszałam ostatnio, że jestem gruba, dlatego w tym roku placków nie będę robić! I kosztem tego trochę czasu się znalazło :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Google
  • Facebook